Kdo jsme

Jsme rádi, že jste navštívili stránky našeho projektu UŽJEDU.CZ!

Kdo jsme? Jsme především dva nadšenci do dopravních prostředků, společně sdílíme obdiv a respekt k řemeslným pracím, designu a tradicím. Máme rádi výrobky s příběhem a tvůrčí práci.

Všechny naše návrhy vznikají ručně, bez počítačové animace, díky práci malíře, kreslíře a grafika Ondřeje Casky. Ondra vidí dopravní prostředky jinak, ne jen jako věci sloužící lidem k přepravě, ale jako živé bytosti, které mají duši a někdy dokáží být i náladové. Spolu s Ondrou pracuje na UŽJEDU.CZ také Andrea Kopečková. Andrea nekreslí, podílí se ale na nových návrzích svými nápady, ráda vymýšlí nové produkty a připravuje jejich realizaci, vedle toho také zajišťuje provoz a převážnou část komunikace UŽJEDU.CZ. 

Design UŽJEDU.CZ je minimalistický, hravý, až dětsky naivní. Přesto naše produkty nejsou určeny jen dětem, ale i nadšeným dospělým.

Naší vizí je vytvářet věci, které budou dělat radost. Zakládáme si na kvalitním zpracování, originalitě a poctivosti. Vedle vlastních produktů nabízíme i služby grafického studia, rádi pro naše klienty připravíme originální návrhy vycházející z rukopisu UŽJEDU.CZ.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.