Kdo jsme

Jsme rádi, že jste navštívili stránky našeho projektu UŽJEDU.CZ!

 

Kdo jsme? Jsme především dva nadšenci do dopravních prostředků, společně sdílíme obdiv a respekt k řemeslným pracím, designu a tradicím. Máme rádi výrobky s příběhem a tvůrčí práci.

Naše návrhy vznikají převážně ručně metodou čínské tušové malby kvasovými barvami, díky práci malíře, kreslíře a grafika Ondřeje Casky. Ondra vidí dopravní prostředky jinak, nejen jako věci sloužící lidem k přepravě, ale jako živé bytosti, které mají duši a někdy dokáží být i náladové. Vedle Ondry je součástí UŽJEDU.CZ také Andrea Kopečková. Andrea sice není malířkou, nicméně se podílí na nových návrzích svými nápady a ráda vymýšlí nové produkty a připravuje jejich realizaci. Vedle toho Andrea také zajišťuje provoz a převážnou část komunikace UŽJEDU.CZ. 

Design UŽJEDU.CZ je jednoduchý, hravý, a místy až dětsky naivní. Přesto naše produkty nejsou určeny jen dětem, ale i nadšeným dospělým.

Naší vizí je vytvářet věci, které budou dělat radost. Zakládáme si na kvalitním zpracování, originalitě a poctivosti. Vedle vlastních výrobků rádi připravujeme pro naše klienty i originální návrhy vycházející z rukopisu UŽJEDU.CZ.

Andrea Kopečková a Ondřej Caska

 foto: Marek Hýř, Metro.cz 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.