Vzhledem ke stávajícím omezením v souvislosti s koronavirovou epidemií ZASÍLÁME PROSTŘEDNICTVÍM ZÁSILKOVNY PŘÍMO NA VÁMI ZVOLENOU ADRESU!

Kdo jsme

Jsme rádi, že jste navštívili stránky našeho projektu UŽJEDU.CZ!

 

Kdo jsme? Jsme především dva nadšenci do dopravních prostředků, společně sdílíme obdiv a respekt k řemeslným pracím, designu a tradicím. Máme rádi výrobky s příběhem a tvůrčí práci.

Všechny naše návrhy vznikají ručně, díky práci malíře, kreslíře a grafika Ondřeje Casky. Ondra vidí dopravní prostředky jinak, nejen jako věci sloužící lidem k přepravě, ale jako živé bytosti, které mají duši a někdy dokáží být i náladové. Vedle Ondry je součástí UŽJEDU.CZ také Andrea Kopečková. Andrea sice není malířkou, nicméně se podílí na nových návrzích svými nápady a ráda vymýšlí nové produkty a připravuje jejich realizaci. Vedle toho Andrea také zajišťuje provoz a převážnou část komunikace UŽJEDU.CZ. 

Design UŽJEDU.CZ je jednoduchý, hravý, a místy až dětsky naivní. Přesto naše produkty nejsou určeny jen dětem, ale i nadšeným dospělým.

Naší vizí je vytvářet věci, které budou dělat radost. Zakládáme si na kvalitním zpracování, originalitě a poctivosti. Vedle vlastních výrobků rádi připravujeme pro naše klienty i originální návrhy vycházející z rukopisu UŽJEDU.CZ.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.